dowolna

Działki Zawada – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

4 500 000 zł30 250 m² 148,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działka inwestycyjna ok. 3.0250 ha. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Zawada centrum, trasa Opole - Kluczbork. Proponujemy Państwu działkę pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 800 m² 10,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój prywatny las blisko Tarnowa 98 arów spokoju i natury! Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 98 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Zawada.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 514 m² 79,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka 25 arów w spokojnej okolicy Zawada k. Tarnowa Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w malowniczej miejscowości Zawada, w gminie Tarnów, zaledwie około.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 800 m² 166,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przestronna Działka Budowlana w Zawadzie k. Tarnowa - Twój Spokojny Zakątek z Widokiem! Marzysz o budowie własnego domu w cichej i malowniczej okolicy, z dogodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

480 000 zł1 998 m² 240,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla inwestorów! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1 998 m, położoną w malowniczej miejscowości Zawada, w gminie Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

43 400 zł868 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecampaństwu działki pod budownictwo mieszkaniowe w miejscowości Zawadagmina Gubin. Wofercie znajdują się cztery działki o powierzchniach: 868; 1033;1024 i 981 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 200 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, otoczoną lasem. Działka płaska i ustawna, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 553 m² 179,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna zawada, gm. Szydłowo Na sprzedaż dwie działki gruntu (własność) o powierzchni łącznej 1553 m 2 zlokalizowana przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 249 m² 60,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w doskonałej lokalizacji co zapewnia szybki i wygodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i sąsiednich miejscowości. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

147 537 zł1 521 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 1521 m . Działka: o pow. 1521 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł961 m² 296,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Zawadzie na końcu ulicy Kępskiej. Działka ma około 9.61 ara i jest w kształcie prostokąta. Wszystkie media w drodze, woda, kanalizacja, prąd ze.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł1 824 m² 167,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Zawada k. Tarnowa Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1824 m , położoną w miejscowości Zawada, w pobliżu granicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Zawadzie przy ul. Wodociągowej. Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzoną działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m2, z podpiwniczonym, murowanym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 600 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 6600 m zawada | góra marcina | widok na tatry Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 6600 m, położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz ładnej działki w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę w całości.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 306 m² 176,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w malowniczej okolicy. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada gmina Myślenice o powierzchni ok 13,06 ara. Działka położona jako 4.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zawada Na sprzedaż działka o powierzchni około 12 arów. Grunt leży w tak zwanej drugiej linii zabudowy. Dojazd drogą asfaltową , ostatni odcinek dojazdu , bezpośrednio do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

712 530 zł2 639 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2639 m położona w miejscowości Zawada w Gminie Myślenice. Według ustaleń mpzp działka w całości stanowi tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 111 m² 194,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży dla inwestora lub dewelopera atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Zawadzie k. Opola. Przedmiotowy grunt o powierzchni 4111 m2 w kształcie regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł17 659 m² 9,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolno-budowlana zabudowa zagrodowa Zawada gmina Mstów Do sprzedaży trzy działki o łącznej powierzchni 17659 m 2. Działka budowlana o powierzchni 1434 m 2 i szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

113 100 zł1 300 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brak jakichkolwek dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w Zawadzie (gmina Mstów) o powierzchniach od 1008m2 aż do 3316m2. Dokładne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 912 m² 103,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Zawadzie gm. Szydłowo. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną harmonijnego życia i bliskości natury. nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł504 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 11 km od Zielonej Góry! Skorzystaj z wirtualnego spaceru! DLACZEGO NASZA DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu działka przy dk94, zawada k. Dębicy! Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności widoczność, dostępność i rozwój? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł1 050 m² 2,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 11e. Plac utwardzony asfaltem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 900 m² 210,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną pod rezydencję. Kształt nieregularny o dominujących wymiarach 65x64m i powierzchni 29 arów, z lekkim nachyleniem w północnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

146 276 zł1 508 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 1508 m . Działka: o pow. 1508 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania 1 Ha działka w miejscowości Zawada. Działka jest objęta miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod produkcje i usługi. Miejsce ustronne dla przedsięwzięć nie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł722 m² 137,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks 11 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zawada, gmina Myślenice, o łącznej powierzchni 1,5033 ha. Nieruchomość została podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł1 372 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zawadzie (gm. Turawa) - gotowa pod zabudowę! Lokalizacja: atrakcyjna działka w spokojnej miejscowości Zawada (gmina Turawa), z doskonałym dojazdem do Opola. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł801 m² 300,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na szczycie Góry św. Marcina | Widok, prestiż, warunki zabudowy (wz) Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona na szczycie Góra Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

2 806 310 zł21 587 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w gminie Mstów oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 1u tereny zabudowy usługowej w całości Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 697 m² 14,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną, zalesioną nr 303 położoną w obrębie Zawada, gmina Żarki, powiat myszkowski. Klasa Gruntu rv,rvi. Zapraszam do kontaktu. Pomagamy w wybraniu najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł889 m² 83,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o powierzchni 889 m - idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł700 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Zawadzie gm. Myślenice. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, widokowe działki budowlane o powierzchni 700 m2 każda położone w Zawadzie gm. Myślenice. Działki płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł8 148 m² 14,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 2 działki rolne położone w obrębie Zawada, gmina Żarki, powiat myszkowski. Klasa Gruntu rv,rvi. Nr działek 360 i 363 Zapraszam do kontaktu. Pomagamy w wybraniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 128 665 zł21 577 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę Inwestycyjną w Zawadzie gm. Mstów, o powierzchni 21 577 m2. Działka : o pow. 21 577 m2 wymiary : szer. 175.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 786 m² 60,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 725 m² 121,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-leśna w Zawadzie, gmina Myślenice, o powierzchni całkowitej 17 arów , z czego 12 arów to teren budowlany , a 5 arów to las. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 18 arów, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę zagrodową w miejscowości Zawada w gminie Mstów. * możliwość dokupienia działki obok ze zdjęcia nr 5 działka: powierzchnia:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.