dowolna

Działki Zawada – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

934 960 zł7 192 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w gminie Mstów oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 1u tereny zabudowy usługowej w całości Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Lokalizacja łączy spokojny, podmiejski charakter z szybkim dojazdem do Myślenic.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 989 m² 160,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Zawadzie koło Opola Podstawowe informacje: powierzchnia: 1989 m Typ działki: budowlana Oznaczenie w mpzp: 20mn Stan prawny: uregulowany, wolna od obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 303 m² 92,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w ciekawym i ładnym miejscu tylko 5 km od Zamościa Zawada, działki nr 1343/1, 1343/2 i 1343/3 Lokalizacja Miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł1 538 m² 291,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- tylko W naszym biurze - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zawada. Powierzchnia działki to 15,38 ara a jej wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 600 m² 143,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 000 zł7 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjna działka w Zawadzie z pięknymi widokami na Dębicę i okolice. Działka położona jest na wzgórzu, z którego roztacza się malowniczy widok na okolicę. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 058 m² 119,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w miejscowości Zawada gmina Kamienica Polska, o powierzchni około 1058m2 do 1582 m2, za cenę 119zł/m2 działka /7:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 850 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren o pow. 98,50a p/u Dla terenów oznaczonych na rysunku planu miejscowego jako 1p,U , 2p,U , 3p,U i 4p,U ustala się następujące przeznaczenie oraz warunki zabudowy i zagospodarowania: 1.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę zagrodową w miejscowości Zawada w gminie Mstów. * możliwość dokupienia działki obok ze zdjęcia nr 5 działka: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

237 240 zł3 295 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 3295 m . Działka: o pow. 3295 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł754 m² 218,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - 754 m , Zawada, gmina Szydłowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 754 m , położona w miejscowości Zawada, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł2 334 m² 220,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zawada gmina Turawa. Szybki dojazd do Opola! Działka o powierzchni 2334 m2. Działka uzbrojona! Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 667 m² 30,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z własnym lasem, położonej w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 121 m² 80,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o powierzchni 1121 m - idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24 002 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową składającą się z 4 działek zlokalizowanych w miejscowości Zawada, gmina Żarki pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 180 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 0,118 ha, położona w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Mstów zaledwie kilkanaście kilometrów od Częstochowy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł951 m² 247,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana O pow. 951m2 zawada, ul. Długa, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest działka malowniczo położona na skraju osiedla domków jednorodzinnych, granicząca z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł12 500 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Morestate Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1,2505 ha w miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Ok. 50 ar to działka.

Szczegóły ogłoszenia

305 400 zł6 108 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod pasiekę, agroturystykę, fotowoltaikę lub spokojne siedlisko? Działka w miejscowości Zawada oferuje naturalne otoczenie, dojazd drogą gminną asfaltową oraz dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

238 500 zł970 m² 245,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Zawada, w gm. Turawa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 9,7 ara - media do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 998 m² 115,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawada, gmina Kamienica Polska koło Częstochowy, działka na sprzedaż. Oferujemy do sprzedania super działkę w miejscowości Zawada, 13 km od Częstochowy, dojazd do Estakady w 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

87 435 zł1 005 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do oglądania i zakupu działek położonych na terenie Jury w gminie Mstów w miejscowości Zawada. Cicha, spokojna, okolica a jednocześnie bardzo dobry dojazd do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

153 320 zł927 m² 165,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna, uporządkowana działka budowlana! | Zawada ul. Pod Gwiazdami (gm. Mierzęcice) bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Zadzwoń: 572 600.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł998 m² 109,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w czestate Mam do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Zawada przy ulicy Częstochowskiej o powierzchni 998 m2. Parametry działki: mpzp dla działki: 5mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł19 892 m² 11,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża, blisko 2 ha działka rolna w zielonogórskiej Zawadzie. Oferta tylko W metrohouse! Całość nieruchomości stanowi obecnie 3 mniejsze działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 416 m² 18,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawada k/piły Przedmiotem oferty jest malowniczo położona nieruchomość w bliskiej odległości od Piły. Są to dwie przylegające do siebie niezabudowane działki gruntu o pow. 4,8416ha.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 214 m² 89,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1214 m , położona w miejscowości Zawada, gmina Mstów, w kameralnym kompleksie nowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 718 m² 160,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W drugim rzędzie za zabudowaniami dojazd drogą nie utwardzoną piękna działka budowlana. Działka 753/58 a.m. 2 obręb Zawada Gmina Turawa, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia