Dom Zawada

Zawada, małopolskie

  • 870 000 zł
  • 166 m²
  • 5 240,96 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Gumuła-...

Skontaktuj się

Dom Zawada

Zawada, małopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

870 000 zł

166 m²

5 240,96 zł/m²

Dom Zawada

Zaktualizowane: 8 maja 2026

870 000 zł 166 m² 5 240,96 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
4 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

4 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 870 000 zł (5 240,96 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 166 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 4 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, piec, pelet
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: Adomus Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Zawada / dom wolnostojący + 40 arów działki

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zawada.

Dom o powierzchni całkowitej około 166 m² (użytkowej 139 m²) został wybudowany na atrakcyjnej działce o powierzchni 40 arów, która zachwyca przestrzenią i daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Budowę domu rozpoczęto w 2006 roku, natomiast zakończono ją w 2008 roku. (...)

Agent

Patrycja Gumuła-Pilus

728 374...