dowolna

Nieruchomości Zawada - Oferty sprzedaży nieruchomości

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tarnów - zawada - w przepięknych okolicznościach przyrody do sprzedania - nie duży dom o pow. 180 m2 / 5 tyś zł za mter! ( mieszkaj taniej jak W bloku!) - indywidulany projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 190 zł52,49 m² 11 091,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł36 200 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3,62 ha, położona w malowniczej miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Idealna propozycja dla inwestorów oraz deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł34 806 m² 29,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż kompleks nieruchomości zabudowanych położonych w Zawadzie, woj. lubelskie, powiat zamojski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł833 m² 318,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Zawada, w gm. Turawa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 8,33 ara - media do.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł888 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Zawada gmina Mstów przy ul. Górnej o powierzchni 888 m2 Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł215 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Domy w urokliwej dolinie Zawada. Zapraszam do zakupu domu w nowobudowanej inwestycji kameralnego osiedla ośmiu domów w podkrakowskiej Zawadzie. Typ budynku dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 362 zł45,48 m² 10 276,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

87 435 zł1 005 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do oglądania i zakupu działek położonych na terenie Jury w gminie Mstów w miejscowości Zawada. Cicha, spokojna, okolica a jednocześnie bardzo dobry dojazd do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 600 m² 143,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 715 zł57,35 m² 9 707,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 186 m² 210,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Zawada. Działka o powierzchni 11,86 arów i przybliżonych wymiarach 34,7 m x 33,9 m, o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 168 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, na którym możesz zbudować coś wyjątkowego? Coś, co będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie blisko wszystkiego, czego potrzebujesz? Mam coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 100 m² 236,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zawada miejscowość niezwykle dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 933 zł40,84 m² 11 310,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

146 276 zł1 508 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 1508 m . Działka: o pow. 1508 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł299 m² 6 688,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze willowym, zlokalizowany w gminie Myślenice - w spokojnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

237 240 zł3 295 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 3295 m . Działka: o pow. 3295 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł754 m² 218,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - 754 m , Zawada, gmina Szydłowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 754 m , położona w miejscowości Zawada, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 998 m² 115,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawada, gmina Kamienica Polska koło Częstochowy, działka na sprzedaż. Oferujemy do sprzedania super działkę w miejscowości Zawada, 13 km od Częstochowy, dojazd do Estakady w 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

238 500 zł961 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Zawadzie Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania oznaczona symbolem mn- budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zawada Na sprzedaż działka o powierzchni około 12 arów. Grunt leży w tak zwanej drugiej linii zabudowy. Dojazd drogą asfaltową , ostatni odcinek dojazdu , bezpośrednio do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1200 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 27 m x 44,5 m, położona w miejscowości Zawada Piaski, gmina Baruchowo, blisko drogi krajowej 265 Kowal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 293 zł35,85 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam! kameralna inwestycja W malowniczej zawadzie! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! brak pcc! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w Zawadzie koło.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł6 600 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt Alicja Skonieczna tel   niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości, blisko Zawada (wiecki). O metrażu 6600 m2. Na działce płynie strumyczek ( z wybijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 600 zł52 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 036 zł57,39 m² 11 100,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł998 m² 109,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w czestate Mam do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Zawada przy ulicy Częstochowskiej o powierzchni 998 m2. Parametry działki: mpzp dla działki: 5mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł847 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - 847 m , Zawada, gmina Szydłowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 847 m , położona w miejscowości Zawada, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

934 960 zł7 192 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w gminie Mstów oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 1u tereny zabudowy usługowej w całości Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł801 m² 300,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na szczycie Góry św. Marcina | Widok, prestiż, warunki zabudowy (wz) Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona na szczycie Góra Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Zawada,małopolskie

175 000 zł2 100 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: 604*196*759 Ładna działka z dobrym połączeniem z Krakowem i Myślenicami? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Uwaga: obniżona cena! okazja! Oferuję do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,śląskie

3 240 000 zł21 577 m² 150,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam. Teren ( ok. 2,15 ha - usługowy położony przy drodze krajowej w kierunku (ok.15km. ) a1. Szerokość od drogo krajowej ok. 160m. Mpzp "u" w tym m.innymi pod ; usługi , logistykę, stację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie - "osiedle pod lasem" ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

749 000 zł134 m² 5 568,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Botaniczna

Zawada,śląskie

294 000 zł4 900 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, zawada gmina Kamienica Polska, sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4900 m2 w Zawadzie. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

1 290 000 zł163 m² 7 914,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie 4 domy jednorodzinne o powierzchni całkowitej 163 m (użytkowej 144 m ) w stanie deweloperskim podwyższonym. Każdy z budynków to wolnostojący dom z 5 pokojami. Na.