dowolna

Działki na sprzedaż Zawada - Oferty sprzedaży działek

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,wielkopolskie

183 750 zł735 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Działka budowlana z widokiem na tereny zielone - Zawada, ul. Okrężna 28 Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 735 m , położoną w spokojnej części Zawady, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zawada,śląskie

158 920 zł962 m² 165,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna, uporządkowana działka budowlana! | Zawada ul. Pod Gwiazdami (gm. Mierzęcice) bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Zadzwoń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,opolskie

205 000 zł800 m² 256,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przepięknie zlokalizowaną działkę znajdującą się w kompleksie działek o łącznej powierzchni ponad 1,3 ha znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,opolskie

894 660 zł4 836 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przepięknie zlokalizowaną działkę o powierzchni niespełna 0,5 ha w miejscowości Zawada, gmina Turawa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,opolskie

1 517 000 zł8 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przepięknie zlokalizowaną działkę o powierzchni ponad 0,8 ha w miejscowości Zawada , gmina Turawa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Brzegowa

Zawada,opolskie

49 000 zł3 823 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Zawadzie woj. Opolskie parametry nieruchomości Powierzchnia: 3823 mwymiary: 36 m x 107 mstatus gruntu: działka rolnampzp: brakstudium: oznaczenie zn tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Zawada

Zawada,kujawsko-pomorskie

305 400 zł6 108 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod pasiekę, agroturystykę, fotowoltaikę lub spokojne siedlisko? Działka w miejscowości Zawada oferuje naturalne otoczenie, dojazd drogą gminną asfaltową oraz dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zawada

Zawada,małopolskie

99 890 zł820 m² 121,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W niniejszej ofercie prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 820 m2 (0,0820 ha) zlokalizowaną w miejscowości Zawada, w odległości ok 15 min od centrum Tarnowa oraz ok 4,5 km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zawada,małopolskie

160 000 zł1 442 m² 110,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem w świetnej cenie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano - rolną położoną w miejscowości Zawada gmina Myślenice o powierzchni ok 14,42 ara. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zawada

Zawada,małopolskie

189 000 zł6 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Z potencjałem W malowniczej zawadzie 63 ary! Marzysz o domu pośród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do tarnowa?ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Częstochowska

Zawada,śląskie

109 000 zł998 m² 109,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w czestate Mam do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Zawada przy ulicy Częstochowskiej o powierzchni 998 m2. Parametry działki: mpzp dla działki: 5mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona, ul. Górna

Zawada,śląskie

300 000 zł6 010 m² 49,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlano -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,śląskie

189 000 zł1 206 m² 156,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, na którym możesz zbudować coś wyjątkowego? Coś, co będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie blisko wszystkiego, czego potrzebujesz? Mam coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,małopolskie

350 000 zł19 m² 18 032 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Budowlana Zawada, 19,41 ara Topowa lokalizacja Tarnowa! Opis lokalizacji: działka w Zawadzie - blisko Ruin Zamku Tarnowskich na górze św. Marcina Atuty działki: -topowa lokalizacja- szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawada

Zawada,małopolskie

350 000 zł1 941 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez