Działka budowlana, ul. Botaniczna

Botaniczna, Zawada, śląskie

  • 230 000 zł
  • 1 998 m²
  • 115,12 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Kopci...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Botaniczna

Botaniczna, Zawada, śląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

230 000 zł

1 998 m²

115,12 zł/m²

Działka budowlana, ul. Botaniczna

Zaktualizowane: 8 maja 2026

230 000 zł 1 998 m² 115,12 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 230 000 zł (115,12 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 998 m²
  •   kształt: prostokąt; szerokość: 25m
  •   działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zawada, gmina Kamienica Polska koło Częstochowy, działka na sprzedaż.

Oferujemy do sprzedania super działkę w miejscowości Zawada, 13 km od Częstochowy, dojazd do Estakady w 15 minut.
Działka usytuowana w cichej, malowniczej miejscowości.
Dojście do centrum Kamienicy Polskiej zajmuje 5 minut.

Działka o powierzchni 1998 m2, szerokości 25 m usytuowana przy drodze asfaltowej.
Media - prąd, woda, kanalizacja i gaz w drodze przy działce. (...)

Agent

Małgorzata Kopcik

883 377...

883 377 593

883 377 593

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Kopcik

883 377...

883 377 593

883 377 593

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Kopcik

Zostaw telefon, oddzwonimy