dowolna

Domy z poddaszem Zawada - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,opolskie

320 000 zł102 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Wyłączność! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 102m2, położony na prawie 15 arowej działce w Zawadzie, gmina Turawa. Na parterze znajduje się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,podkarpackie

549 000 zł237 m² 2 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Na sprzedaż dom Parterowy w stanie deweloperskim plus o pow 237 m2 (pow użytkowa 154,6m2) położony jest w atrakcyjnej części Zawady z pośrednim dostępem do środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

899 000 zł134 m² 6 684,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

899 000 zł134 m² 6 684,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,śląskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 648 m²

Sprzedam Dom 60m2 Zawada, żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zawada w gminie Żarki pośród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

1 850 000 zł223 m² 8 295,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, do sprzedaży Willa premium zawada Myślenice. Willa jest projektem indywidualnym z nowoczesnymi rozwiązaniami Wbudowane materiały są najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

899 000 zł134 m² 6 684,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,małopolskie

595 000 zł134 m² 4 423,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja w wyjątkowej lokalizacji! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję wolnostojący, dwupoziomowy dom o powierzchni łącznej 134,5 m2 ulokowany w Zawadzie, nieopodal Myślenic. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Zawada,śląskie

2 500 000 zł600 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy klimatyczną rezydencję 600m2 wraz z działką 1500m2 Budynek mieszkalny wolnostojący dwu kondygnacyjny wybudowany w 2020r. Przedpokój, salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

709 000 zł110 m² 6 470,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Szukasz idealnego miejsca do życia niedaleko Krakowa? Marzenia o własnym domu na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowoczesny dom (połowa bliźniaka) w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepła! Z tarasu bezpośrednie wyjście do lasu. Gwarantowana prywatność i spokój. Nowa inwestycja 2 domów wolnostojących w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawada

Zawada,małopolskie

475 000 zł177 m² 2 683,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany na widokowej działce w malowniczej miejscowości Zawada koło Tarnowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury oraz komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,małopolskie

870 000 zł166 m² 5 230,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny, położony na widokowej 40 arowej działce w Zawadzie koło Tarnowa. Powierzchnia całkowita domu to ok. 166m2, w tym powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,opolskie

340 000 zł135 m² 2 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Zawada (2 km od Opola), gmina Turawa, woj. Opolskie. Budynek z zagospodarowanym poddaszem o pow. około 135 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,małopolskie

539 000 zł132 m² 4 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Więcej informacji e-mail: doskonała alternatywa dla osób szukających domu, z którego dojazd do centrum krakowa lub myślenic jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

1 280 000 zł145 m² 8 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania. Bryła budynku, wnętrza oraz ogród to spójna całość tworząca niepowtarzalny klimat. Dom powstał w 2020 roku. Ta nietuzinkowa nieruchomość to 145 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

850 000 zł187 m² 4 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny i elegancki dom o pow. 102,95m2 o prostej konstrukcji, zaprojektowany z myślą o kilkuosobowej rodzinie, wybudowany w 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Zawada

Zawada,małopolskie

2 985 000 zł600 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Dwór położony w Zawadzie gm. Bochnia *** oferta sprzedaży *** Opis sytuacji i koncepcji. Urokliwy zabytkowy dwór z XIX wieku wraz z parkiem, położony na Pogórzu Wiśnickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawada

Zawada,opolskie

850 000 zł220 m² 3 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu na sprzedaż w Zawadzie. Przestronny, jasny dom dwurodzinny o powierzchni 220m2 usytuowany jest na działce 9 ar. Nieruchomość podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,małopolskie

659 000 zł89 m² 7 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Jeśli jeszcze nie znaleźliście Swojego miejsca, to prezentowana inwestycja jest właśnie dla Was. Emmerson nieruchomości oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 88,69m2, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zawada,opolskie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli szukasz domu dwurodzinnego blisko Opola, z dobrym dojazdem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom dwurodzinny w miejscowości Zawada - tylko 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

800 000 zł130 m² 6 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o własnym "domku z ogródkiem" w spokojnej okolicy to ta alternatywa jest dla ciebie! Oferujemy do sprzedania dom w doskonałej lokalizacji w cichej okolicy pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sadowa

Zawada,śląskie

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Na wynajem dom wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Zawada gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

439 000 zł150 m² 2 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Zawada (gm. Myślenice). Częścią składową nieruchomości jest piękna działka budowlana o powierzchni 0,2731ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

469 000 zł205 m² 2 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura dom w stanie surowym otwartym (z oknami) o powierzchni użytkowej 138,02 m, całkowitej 205,38 m, który powstał w Zawadzie, miejscowości oddalonej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

445 000 zł125 m² 3 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 124,86 m2, całkowitej 185,27 m2, który powstaje w Zawadzie, miejscowości oddalonej ok. 7 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,opolskie

529 000 zł76 m² 6 992,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Wygodny dom z ogrodem i rodzinnym wnętrzem Osiedle Verona to nowoczesna, spokojna enklawa, otoczona zielenią i umożliwiająca komfortowy odpoczynek wszystkim jej mieszkańcom. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony w miejscowości Zawada zlokalizowany w powiecie myślenickim. Projekt domu to Dom w Żurawkach Biura Projektowego Archon. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zawada

Zawada,opolskie

335 000 zł142 m² 2 359,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zawada (4km od Opola) o pow. użytkowej 142 m2, położony na działce o powierzchni 4,6 ar (460 m2). Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

429 000 zł191 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 119,33 m, całkowitej 190,7 m , który powstaje w Zawadzie, miejscowości oddalonej ok. 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Zawada,wielkopolskie

630 000 zł137 m² 4 598,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej os. Nowa Zawada ul. Wiosenna. Cena dotyczy jednej połówki o powierzchni całkowitej 137 m2, p. użytkowa: 121 m2. Działka o powierzchni 400m2 na lokal (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawada

Zawada,małopolskie

999 000 zł191 m² 5 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom do wejścia bez nakładu finansowego między Myślenicami a Krakowem. Budynek posadowiony na południowej, słoneczniej działce o powierzchni 12 ar. Cicha, spokojna okolica, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,małopolskie

489 000 zł146 m² 3 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 145,61 m2, całkowitej 212,73 m2, który powstaje w Zawadzie, miejscowości oddalonej ok. 7 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,śląskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Sprzedam dom, sprzedam gospodarstwo rolne 3ha, zawada, żarki, czatachowa. Wgn Myszków, ul.Sikorskiego 53G Oferujemy Państwu gospodarstwo rolne zlokalizowane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,wielkopolskie

259 000 zł220 m² 1 177,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:671 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny W stanie "surowym otwartym o łącznej pow. 291,70 M2 W zawadzie gm. Szydłowo. Dom z poddaszem użytkowym i garażem, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,opolskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Dom w doskonałej lokalizacji blisko Opola? Z szybkim (7 minut do miasta) dojazdem a jednocześnie w spokojnej i cichej miejscowości? Zapraszamy na Prezentację! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawada

Zawada,małopolskie

529 000 zł111 m² 4 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Szanowni Państwo, w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej, który zostanie ukończony do stanu deweloperskiego w III/IV kwartale 2021 roku położony w sąsiedztwie szkoły podstawowej.